Nieuwe showroom voor Copagro

Showroom met compleet gamma

Een nieuw jaar, een nieuwe showroom, zo dacht Copagro. Nadat het bedrijf zijn distributieplatform en kantoren uitgebreid had met 3.000 m² extra opslagruimte, is nu ook de nieuwe showroom klaar.
Copagro toont er het volledige productassortiment van zowel het eigen Copagro-merk als bekende merken zoals 3M, Tesa, Bostik, Graco, Rupes, Henkel, enz.
De showroom zal gebruikt worden om gespecialiseerde medewerkers van Copagro kennis te laten maken met de verscheidene gamma's en nieuwigheden. Tevens wil Copagro zijn klanten steeds het beste advies kunnen geven.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
24 oktober 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine