Schüco verwent Premium Partners

Schüco nodigt Premium Partners uit voor speciaal event

Schüco heeft zijn Premium Partners uitgenodigd om het voorbije jaar te evalueren. Dat gebeurde in het Havenhuis van Antwerpen. Voorafgaand op de festiviteiten gaf country manager Geert Michels een exclusieve kijk op de langetermijnstrategie van Schüco. Joep Römgens, productmanager bij Schüco Benelux, mocht in avant-première het nieuwe schuifsysteem ASE 67 PD voorstellen. Het hoogtepunt van de dag was een feestelijk ‘dinner in the sky’, verzorgd door topchef Viki Geunes. Het prachtige uitzicht en de culinaire hoogstandjes zorgden bij alle aanwezigen voor een onvergetelijke afsluiter.
Geert Michels organiseerde met plezier dit evenement. “De Premium Partners mogen wel eens in de bloemetjes gezet worden. Dankzij hen beschikt de eindgebruiker altijd over een vakman in zijn buurt, die gespecialiseerd is in privéwoningen en werkt met 100% Schüco systeemproducten, dus zowel de profielen als de accessoires. Zo is men meteen ook zeker dat alles perfect op elkaar is afgestemd, zowel tijdens de productie als bij de montage.”

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
29 december 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine