PremiumGevels

Unieke engineering van aluminium gevel

Alu-Xtra (Putte)

Alu-Xtra aluminium gevel
Detail aluminium gevel Alu-Xtra
Zij bouw gevel Alu-Xtra
Bouw Alu-Xtra gevel
Bouw voorkant Alu-Xtra gevel
Detail Alu-Xtra gevel
Detail raam Alu-Xtra gevel
Profiel alu-xtra gevel
1/8

Alu-Xtra gaf deze nieuwbouw appartementsblok een trendy en strakke uitstraling door twee van de vier bouwlagen te bekleden met aluminium profielen. Omdat kleine verschillen al snel merkbaar zijn op grote vlakken, diende de uitlijning en montage zeer nauwkeurig en correct uitgevoerd te worden. Aan de hand van hun eigen engineering, bouwde Alu-Xtra een achterliggende constructie uit aluminium liggers. Bovenop dit aangepaste basisprofiel installeerde Alu-Xtra horizontale en verticale afwerkingsprofielen in verschillende designs. Op bepaalde plaatsen aan de voorgevel loopt het aluminium systeem zelfs door de ramen. Hierdoor wordt een rechtstreekse inkijk verhinderd. De Aliplast Deco Wall is bovendien 100% vervaardigd in België en Cradle-to-Cradle gecertificeerd.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Gerelateerde artikels

FAC benoemt Johan Lisabeth tot Community Coördinator

FAC (Federatie Aluminium Constructeurs) meldt de aanstelling van Johan Lisabeth als Community Coördinator, met start op 15 juni. Hij wordt de schakel tussen leden, partners en de sector, met focus op ledenondersteuning (belangenbehartiging, kwaliteitshandboek, opleidingen, workshops en technisch advies), het versterken van het FAC‑keurmerk, deelname aan normcommissies en de promotie van de sector als werkgever.

Brandveiligheid in de lift: +25% vragen bij Buildwise

Buildwise meldt dat het in 2025 25% meer vragen over brandveiligheid ontving dan in 2024, het hoogste niveau van de laatste jaren. Bouwprofessionals zoeken vooral info over brandoverslag, brandweerstand en brandreactie; de brandveiligheid van gevels springt eruit.

Koning Filip bij Renson: Vlaams-Waalse samenwerking in de kijker

Op 22 april bezocht Koning Filip, samen met een 40-koppige Voka/AKT-delegatie, Renson in Kruisem tijdens een tweedaags interregionaal koninklijk bezoek dat de economische samenwerking tussen Wallonië en Vlaanderen wil versterken. De gasten kregen een rondleiding in de ‘outdoor living’-productie en het NOA-inspiratiepark; CEO Paul Renson wees op België’s sterke internationale positie in outdoor design. Tegelijk benoemde hij uitdagingen rond krapte op de arbeidsmarkt, mobiliteit/cultuurverschillen en duaal leren. De missie verkende samenwerking in innovatie, arbeidsmobiliteit, circulaire economie, defensie en biopharma, met bezoeken aan 7 toonaangevende bedrijven. Renson telt 1300 medewerkers en 320 miljoen euro omzet.

CO2-arme ORSOL-gevelbekleding transformeert terras en zwembad

MATIERA stelt ORSOL-gevelbekleding voor als esthetische en functionele oplossing om terrassen en zwembadzones te structureren en een warme, harmonieuze buitenbeleving te creëren. Droog gestapelde steenbekleding is trending dankzij natuurlijke of antraciettinten.

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
12 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine