xxxxxxxxxxx
- wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
- digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
- uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
- maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
xxxxxxxxxxx
Alles evolueert, ook het gebruik van onze sleutels. Waar we vroeger vaak rondliepen met een hele sleutelbos, wordt die vandaag meer en meer vervangen door digitale oplossingen.
Solid kondigt een managementwissel en sterke groeiplannen aan. General Manager Thomas Gheyle vertrekt in 2026. Oprichter David Holvoet neemt opnieuw het roer over, investeert in een nieuwe site in Oostende en versterkt het managementteam.
Al meer dan 40 jaar wordt de ontwikkeling van Herceg d.o.o. geleid door kwaliteitseisen. Nadat we uitblonken in pvc en aluminium ramen en deuren, is het nu onze ambitie om dit meesterschap aan te vullen met een uitzonderlijk houtgamma.
"We hebben al jarenlang moeite om de bezetting in de spuiterij op het juiste niveau te krijgen en te houden. We wilden niet meer afhankelijk zijn van 1 of 2 spuiters." Daarom investeerde De Jong Groep eind 2025 in een verfrobot.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.